KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16448140
nr 1644 8140
Erik Enroth
(1917-1975), Finland
"Krogen i Benickebrinken". Akvarell, bildmått: 14x17 cm, yttermått inklusive ram: 25x31 cm. Signerad
Erik Enroth, finländsk bildkonstnär född 1917, död 1975.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:55:34
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor